Masz pytania?

Tel. 44 710 25 25
Tel. 509 220 625

15 lat doświadczenia

Ogrodzenia betonowe

Zajmujemy się produkcją i sprzedażą wysokiej jakości ogrodzeń betonowych, słupków betonowych, płyt podmurówkowych oraz innych elementów z betonu o zróżnicowanym wzornictwie i wymiarach. Jako nieliczni wytwarzamy ogrodzenia barwione. Świadczymy kompleksową obsługę polegającą na produkcji, transporcie, montażu i doradztwie technicznym w bardzo atrakcyjnych cenach. Jesteśmy płatnikiem VAT, co charakteryzuje w dzisiejszych czasach legalność firmy na rynku krajowym i zagranicznym.

Jako firma rodzinna, należymy do liderów prowadzących tego typu działalność na terenie Polski. Oferowane przez nas elementy betonowe cieszą się od ponad 15 lat bardzo dużym uznaniem klientów, są trwałe, estetyczne i odporne na warunki atmosferyczne, co jest potwierdzone posiadany ATESTEM wyrobów CE.


15 lat doświadczenia

Historia firmy

Firma Z.P.H.U. Ferrum Bet powstała ponad 15 lat temu w miejscowości Nowy Józefów woj. Łódzkie. Przez cały okres istnienia firma intensywnie rozwija się, poszerzając swoją ofertę poprzez wdrażanie nowych wzorów ogrodzeń.

Aktualnie posiadamy ponad 30 rodzajów wzorów ogrodzeń. Ostatnimi czasy w odpowiedzi na potrzeby rynku zaczęliśmy produkcję ogrodzeń barwionych. Następnym krokiem było postanowienie o rozszerzeniu sprzedaży naszych produktów czego efektem stała działalność eksportową do wielu krajów europejskich. Nieustannie udoskonalamy jakość oferowanych produktów, wprowadzamy nowe rozwiązania technologiczne oraz poszerzamy asortyment.


Pokaż więcej

Sprawdzona kadra

Poznaj nasz zespół Poznaj nasz zespół

Nasi pracownicy to osoby z odpowiednimi kwalifikacjami do pracy jaką się zajmują. Ich doświadczenie pozwala nam na produkcję ogrodzeń betonowych wysokiej jakości, co jest potwierdzone zadowoleniem naszych stałych i ciągle to nowych klientów.

Nasz dobrze zgrany zespół pozwala działać na czas, dbając o terminową realizację wszystkich zamówień. Dzięki zdobytemu wieloletniemu doświadczeniu nasza kadra jest w stanie sprostać coraz to wyższym standardom produkcji oraz oczekiwaniom klientów.

Profesjonalna obsługa

Transport i montaż


Pomoc w wyborze ogrodzenia, wymiarowanie

Nasz konsultant rzeczowo odpowie na państwa pytania i udzieli fachowej porady. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Telefonicznie lub mailowo udzielimy porady, wyceny a także przyjmiemy zamówienie.

 • Gwarancja
  Wszystkie elementy wykonujemy z betonu B-25 (C20/25) i solidnego zbrojenia.
 • Transport
  Nasze produkty sprzedajemy i transportujemy na teren Polski i Unii Europejskiej.
 • Montaż
  Przeprowadzamy montaż naszych ogrodzeń.
 • Zadzwoń i spytaj o szczegóły!
 • tel. 44 710 25 25 / 509 220 625

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.