Masz pytania?

Tel. 44 710 25 25

Solidne rozwiązania

Wytrzymałość na lata
Nasze produkty powstają z surowców najwyższej klasy

Nasze produkty powstają z surowców najwyższej klasy

Cement I 42,5 piach mrozoodporny, płukany o podwyższ. grubości uszlachetniony, kruszywo, frakcja 6 mm, stal zbrojeniowa z polskich hut, barwniki i plastyfikatory Ferrokolor

Beton ze specjalnych mieszanek

Beton ze specjalnych mieszanek

Betonu żywany do produkcji spełnia klasę B-25 (C20/25), który wykonywany jest przy użyciu specjalnych mieszałek z dodatkiem plastyfikatorów.

Żebrowane pręty

Żebrowane pręty

Wszystkie elementy ogrodzeń są w pełni zbrojone żebrowanymi prętami stalowymi o grubości od 5mm. do 8mm., co w sumie zapewnia bardzo dużą wytrzymałość tworząc najwyższej jakości produkty w niskiej cenie.

Certyfikat CE

Certyfikat CE

Nasze produkty wytwarzane są z surowców najwyższej jakości dzięki czemu spełniają wysoką europejską normę jakości - tzw. Atest. Kupując nasze wyroby masz gwarancję solidnego wykonania i długoletniego zadowolenia.

Barwione ogrodzenia

Solidnośc betonu, wygląd drewna

Specjalne metody produkcji umożliwiają pokrycie betonu kolorem dzięki czemu ogrodzenie wygląda jak drewno

Aby sprostać oczekiwaniom naszych klientów rozpoczęliśmy produkcję ogrodzeń barwionych, takie rozwiązanie jest bardziej efektowne gdyż faktura danego wzoru jest bardziej wyrazista. Nasza metoda barwienia betonu w masie zapewnia długotrwały efekt bez obawy o złuszczenie jak to bywa w przypadku malowania. Tylko wieloletnie doświadczenie i najnowsza technologia plastyfikatorów pozwala nam wytwarzać ogrodzenia barwione o tej samej wytrzymałości co ogrodzenia w kolorze betonu.


Wybierz wzór i kolor ogrodzenia idealny dla siebie !
Barwione ogrodzenia

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.